Forumda yetakchilikni rivojlantirish, tajriba almashish va yangi g‘oyalarni topishga alohida e’tibor qaratildi. Mehmon ma’ruzachilar Aleksandr Li, Tatyana Bendz va Rustam Sain ishtirokchilarni o’zlarining noyob yondashuvlari, real holatlari va kuchli energiyalari bilan ilhomlantirdilar. Qimmatli darslar va oldinga intilish uchun ularga rahmat!
Ordamed asoschisi va boshqaruvi raisi Yerkin Dlimbetovga alohida rahmat. Ularni kompaniyaning maqsad va qadriyatlari haqidagi so‘zlari bizni nafaqat ilhomlantirdi, balki umumiy ishga bo‘lgan ishonchimizni mustahkamladi.
Biz har bir xodimning professionalligi va ishtiroki forumni shu qadar jonli va ahamiyatli qilgan hissasi bilan faxrlanamiz.
ORDAMED UNITY FORUM - bu har yili o’tkaziladigan tadbir emas. Bu g’oyalar harakatga aylanadigan o’sish nuqtasi va jamoa kuchliroq bo’ladi.